بررسی میزان تکراری بودن متن

متن خود را در فیلد پایین وارد کنید و سپس بر روی دکمه چک کردن برای دزدی ادبی کلیک کنید.کد امنیتی

حداکثر 1000 کلمه برای هر بررسی.
مجموع کلمات: 0

در حال بررسی...

درباره ی بررسی میزان تکراری بودن متن

Plagiarism (پارافریز) در لغت به معنای دزدی ادبی است. این بدان معناست که نوشته ای که شما در وب سایت خودتان منتشر میکنید نباید که از روی نوشته دیگری کپی برداری شده باشد. به عبارتی دیگریعنی حق تالیف ادبی را شما باید رعایت کرده باشید و از محتوی منحصر به فرد استفاده کنید. با استفاده از این ابزار طلایی شما می توانید که نوشته خود را با سایر نوشته های موجود در سرتاسر شبکه وب مقایسه کنید و مشخص کنید که آیا از نظر موتورهای جست و جو گر نوشته شما نوشته ای منحصر به فرد و یکتا محسوب می شود و یا خیر ؟!
در این ابزار می توانید منبعی که نوشته شما کپی برداری از آن را انجام داده است مشاهده نمایید. در واقع می توان گفت قسمت هایی از نوشته شما که در تست Google plagiarism پذیرفته نشده است را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید. عباراتی که به رنگ قرمز مشاهده شده و نمایش داده می شوند ، عباراتی هستند که در تست گوگل پذیرفته نشده اند و بایستی که در آنها تغییر ایجاد گردد. در نهایت درصدی عنوان شده و مشخص می گردد که نوشته شما چند درصد منحصر به فرد است.
این نکته بسیار مهم را نیز می توان ذکر کرد که صفحات با محتوی تکرای رتبه بسیار پایین تری را در موتورهای جست و جو گر به خود اختصاص خواهند داد. به بیانی دیگر از دید گوگل این متن ها ارزشمند نیستند چراکه قبلا نوشته شده و مورد مطالعه خوانندگان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که اگر متن های شما در قسمت اعظمی تکراری باشد این امکان وجود دارد که سایت شما در لیست سیاه گوگل قرار بگیرد.
علاوه بر بهینه سازی موتورهای جستجو، کاربردهای متعدد دیگری در مورد این ابزار وجود دارد. معمولا دانش آموزان و دانشجویان از این ابزار برای بررسی مقالات خود قبل از تحویل استفاده می کنند. در این میان، معلمان از این ابزار رایگان برای بررسی دزدی ادبی در مقالات استفاده می نمایند.