بررسی کننده رتبه موز


یک لینک در کادر زیر وارد کنید.کد امنیتی

درباره ی بررسی کننده رتبه موز

چرا به ابزار Moz Checker یا بررسی کننده رتبه موز نیاز داریم؟
بررسی کننده رتبه موز یک ابزار تخصصی است که به شما کمک می کند تا رتبه صفحات مختلف وب سایت خود را به طور جامع بررسی کنید. شما به راحتی می توانید پارامترهای اصلی وب سایت خود مانند Domain Authority و Page Authority  را تحلیل کنید. علاوه بر این، می توانید آن را با رقبای خود مقایسه کرده و استراتژی مناسب برای سئو سایت خود را طرح ریزی کنید تا طبق این گزارش، رتبه های بالاتر را بدست آورید.
استفاده از چکر moz  بسیار آسان است. کافیست url سایت و صفحه ای که می خواهید آنالیز شود را در قسمت مربوطه در بالا جایگذاری کنید. در عرض چند ثانیه پارامترهای لازم را بدست می آورید. این پارامترها پیج اتوریتی و دامین اتوریتی هستند.

Moz Rank  چیست؟
MozRank به معنای امتیاز محبوبیت لینک شما است که توسط نمره کیفیت لینک ها اندازه گیری می شود. اول از همه، mozrank معیاری است که وب سایت Moz برای محاسبه نرخ بهینه سازی موتور جستجو در یک صفحه وب یا وب سایت خاص ایجاد کرده است. Moz این نمره را در مقیاس لگاریتمی بین 1 تا 10 محاسبه می کند. بنابراین ، بهبود رتبه موز از 3 به 4 راحتتر از آن است که از 8 به 9 بهبود یابد. اکثریت مردم بر این باورند که متوسط شاخص موز برای یک وبسایت معمولی، عددی در حدود 3 است. رتبه موز یک صفحه وب با دریافت تعداد زیادی پیوند از صفحات نیمه مشهور یا چند لینک از صفحات بسیار محبوب می تواند بهبود یابد.