آنالیز متا تگ توضیحات


یک لینک در کادر زیر وارد کنید.کد امنیتی

درباره ی آنالیز متا تگ توضیحات

قبل از هر چیزی باید دانست که منظور از داده های متا چیست؟ و چند نوع داده متا در کل موجود است یا در اصطلاح چند متا تگ داریم؟
متا تگ ها ، تگ هایی هستند که اطلاعات مهم و اساسی در رابطه با هر صفحه را در اختیار موتورهای جست و جوگر در زمان بررسی کدهای صفحات مختلف سایت قرار می دهند. با استفاده از این ابزار می توانید وب سایت خودتان را بررسی کرده و مشاهده کنید که آیا متاتگ های مناسبی برای صفحات مختلف در نظر گرفته شده است و یا خیر.

  • عنوان صفحه  (Title)
  • متا تگ توضیحات  (Meta Description)
  • متا تگ کلمات کلیدی  (Meta Keywords)

نکته بسیار مهم
شما می توانید از این ابزار برای بررسی متاتگ های رقبای خودتان استفاده کنید. این بدان معناست که شما می توانید متاتگ های رقبای صفحات اول گوگل را بررسی کرده و از میان آنها بهینه ترین جملات ممکن را برای خودتان انتخاب کنید.

تگ عنوان صفحه

از مهمترین قسمت های یک وب سایت تعیین تگ عنوان صفحه است. این متن بایستی به مقدار زیادی حرفه ای نگارش شود چرا که اولین چیزی است که بازدید کننده سایت شما پس از جست و جو از سایت شما می بیند.

متاتگ توضیحات

متاتگ توضیحات دومین قسمتی است که جست و جو کنندگان از وب سایت شما مشاهده می کنند. نکته مهم این است که شما در این قسمت بایستی توضیحات بیشتر و تکمیلی در رابطه با صفحه وب سایت خود بیان کنید. به بیانی دیگر شما فرصت بیشتری دارید تا خواننده را متقاعد کنید تا از صفحه وب سایت شما دیدن کند.

متاتگ کلمات کلیدی

متاتگ کلمات کلیدی شامل عبارت هایی است که مرتبط با صفحه فرود شما هستند و اصطلاحا جزو کلمات هم خانواده هستند. به طور مثلا شما برای صفحه فرود خود کلمه کلیدی تور استانبول را در نظر گرفته اید و قصد دارید تا خدمات تور استانبول خود را به فروش برسانید. در نتیجه بایستی که کلماتی همانند قیمت تور استانبول، هزینه تور استانبول و مواردی از این دست را در لیست متاتگ کلمات کلیدی خود قرار دهید.
البته نکته مهم این است که گوگل اعلام کرده که از این تگ ها استفاده نمی کند اما وجود این تگ ها در صفحات عملکردی مثبت ارزیابی خواهد شد.

به منظور ساخت متاتگ ها می توانید از ابزار ساخت متاتگ استفاده کنید.