بررسی جایگاه کلمات کلیدی


نام دامنه خود را وارد کنید. :


کلمات کلیدی :


بررسی رتبه تا :

 


کلمات کلیدی را در خطوط جداگانه وارد کنید.

مثال:
keyword1
keyword2
keyword3کد امنیتی

در حال پردازش...

درباره ی بررسی جایگاه کلمات کلیدی

یک ابزار ساده !!! اولین گام برای اینکه شما بتوانید بر روی کلمه کلیدی خاصی تمرکز کنید و رتبه و جایگاه آن را بهبود ببخشید این است که جایگاه آن کلمه کلیدی را در موتورهای جست و جوگر مشخص کنید. برای این کار شما می توانید از ابزار موجود در این صفحه استفاده کنید. شما به وسیله این ابزار فوق العاده می توانید معلوم کنید که وب سایت شما در حال حاضر در کلمات کلیدی مورد نظر شما چه جایگاهی را در موتورهای جست و جو گر دارد. یک امتیاز بسیار عالی برای شناخت شما از واقعیت موجود.

چگونه از ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی استفاده کنیم؟

برای تعیین رتبه کلمات کلیدی تنها کافی است که در قسمت اول آدرس دامنه خود را وارد کنید و در قسمت دوم ، در هر خط یک کلمه کلیدی از وب سایت خود را منتشر کنید. پس از انتخاب دکمه تایید ، رتبه شما در موتورهای جست و جو گر گوگل و یاهو نمایش داده خواهد شد.

پیشنهاد برای بهبود رتبه و جایگاه کلمات کلیدی؟

قبل از هرچیزی لازم است تا شما شناخت درستی نسبت به وب سایت خود و رقبا کسب کنید. بدین منظور شما می توانید از ابزارهای مختلفی همچون Alexa ، Moz و وب سایت های معتبری از این قبیل استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که " ابزار سنجش آنلاین سئو " گروه تاپ ادورت نیز دسته ای ضروری ترین اطلاعات و سنجش ها را به منظور بهبود وضعیت سایت شما به شما ارائه می دهد. پس از شناخت درست از خود و رقبا حال با مشخص نمودن مسیر راه ، مقالاتی که باید چاپ شود ، لینک دهی های داخلی ، برنامه ریزی برای لینک دهی های خارجی و ... باید فعالیت به منظور بهبود جایگاه وب سایت خود را آغاز کنید.

نکات لازم برای بهبود جایگاه کلمات کلیدی؟

لازم است که شما از متن های منحصر به فردی در نگارش متن صفحات وب سایت خود بهره ببرید. برای سنجش این موضوع می توانید از ابزار " بررسی منحصر به فرد بودن متن نگارش شده " استفاده کنید. شما باید با ایجاد بک لینک ها برای وب سایت خود اعتبار کسب کنید. " ابزار ایجاد بک لینک رایگان " در این مسیر همراه شماست.

حتما برای وبسایت خود از" ابزار ساخت نقشه سایت (Sitemap) " و " ابزار ساخت Robots.txt " استفاده کیند.