بررسی وضعیت دامین اتوریتی


حداکثر ۲۰ آدرس میتوانید همزمان در کادر زیر وارد کنید. (هر لینک در خط جداگانه وارد شود.)کد امنیتی

در حال پردازش...


 
بررسی آدرس جدید

درباره ی بررسی وضعیت دامین اتوریتی

دامین اتوریتی موتوری برای رتبه بندی سایتها در نتایج گوگل است که کار آن پیشبینی توانایی رتبه بندی یک سایت در صفحات نتایج گوگل میباشد. دامین اتوریتی امتیازی بین ۱ تا ۱۰۰ را شامل میشود و هر چقدر این امتیاز بیشتر باشد رتبه ی شما در موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود. 

اولین و مهمترین نکته ای باید در نظر گرفت این است که راه افزایش قطعی برای دامین اتوریتی وجود ندارد همانطور که خود MOZ میگه دامین اتوریتی یک الگاریتمیست که ربات Mozscape web index ارزیابی میکنه و اطلاعات رو براساس شیوه خودش جمع اوری و دسته بندی میکنه.

بعضی مردم فک میکنن دامین اتوریتی یک بخش مجزا محسوب میشه در صورتی که اینطور نیست در واقع دامین اتوریتی بخشی از سئوست به عنوان مثال در تصویر پایین میبینید که چطور SEO Siren دامین اتوریتی رو به بخشهای زیر تقسیم کرده.

البته لازم به ذکر است که بدانید تصویر بالا فقط دیدگاه و اندیشه های SEO Siren از پارامترهایی است که دامین اتوریتی رو میسازن.

نکته مهمتر اینه که بدونید دامین اتوریتی لوگاریتمیک هستش یعنی اینکه افزایش نمره دامین اتوریتی کاملا  غیر خطی میباشد. به طور مثال: فاصله نمره ۵۰ تا ۵۱ خیلی بیشتر از فاصله نمره ۴۰ تا ۴۱ میباشد.

همانطور که خود Moz توضیح داده:

We score Domain Authority on a 100-point, logarithmic scale. Thus, it’s significantly easier to grow your score from 20 to 30 than it is to grow from 70 to 80.

ترجمه متن بالا:

Moz نمره دهی در دامین اتوریتی از ۱۰۰ میباشد، و لوگاریتمیک هستش یعنی رسیدن به نمره ۳۰ از ۲۰ خیلی راحت تر از رسیدن به نمره ۸۰ از ۷۰ است.